Palveluksessanne!

Oikotie Autot asiakaspalvelu: yritykset ja yksityiset

Puhelimitse 010 808 835

Sähköpostitse oikotie.autot@sanoma.fi

Hinta lankaverkon liittymistä 8,28 snt/puh + 5,95 snt/min.
Matkapuhelinliittymistä 8,28 snt/puh + 17,04 snt/min.

Oikotien autot asiakaspalvelu palvelee sinua ma-pe klo 9.00-16.00.

Myynti

Asiantuntijamme auttavat sinua mielellään Oikotien ilmoitus- ja lisänäkyvyystuotteita koskevissa kysymyksissä. Ota yhteyttä autojen myyntiin:

Mika Aittola puh. 040 549 3217, mika.aittola@sanoma.fi

Myyntiryhmän päällikkö
Mikko Autere, puh. 040 745 6796, mikko.autere@sanoma.fi

 

Alueelliset myyntiyhteyshenkilöt

 

Hämeenlinnan seutu

Riitta Knuuttila, puh. 040 868 2359, riitta.knuuttila@hameensanomat.fi

Kouvolan seutu

Ari Melkko, puh. 040 506 4506, ari.melkko@kouvolansanomat.fi
Essi Vainio, puh. 040 480 7298, essi.vainio@kouvolansanomat.fi

Kotkan seutu

Ati Virtanen, puh. 0400 812 865, ati.virtanen@kymensanomat.fi

Lahden seutu

Ossi Tuominen, puh. 044 736 0373, ossi.tuominen@ess.fi

Lappeenrannan seutu

Arja Husso, puh. 040 554 0038, arja.husso@esaimaa.fi

Pohjois-Suomi (Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi)

Mika Turtia, puh. 044 799 5740, mika.turtia@kaleva.fi

 

Turun seutu

Pirita Aho, puh.  050 433 6303, pirita.aho@ts.fi

Aloita kaupankäynti